Woocommerce Plugin – XML feed pre porovnávače cien

Woocommerce Plugin – XML feed pre porovnávače cien

150,00 

Tento plugin je určený pre platformu WordPress + Woocommerce a ponúka veľmi jednoduchý a užitočný nástroj pre generovanie XML feedu pre porovnávače cien: Heureka.sk, Pricemania.sk, Glami.sk a Najnakup.sk. Balíček obsahuje aj samostatný modul „Overené zákazníkmi“ pre Heuréku. Jednoduchá a rýchla inštalácia, v cene ponúkame podporu pri nastavení feedu aj úvodnej inštalácie.

Kategórie:

Popis

Woocommerce eShop Plugin – XML feed pre porovnávače cien. Plugin je určený pre WordPress + Woocommerce a ponúka nástroj pre generovanie XML feedu pre porovnávače cien: Heureka.sk, Pricemania.sk, Glami.sk a Najnakup.sk. Balíček obsahuje aj samostatný modul „Overené zákazníkmi“ pre Heuréku. V cene ponúkame podporu pri nastavení feedu aj úvodnej inštalácie.

Spoločný Woocommerce XML feed pre: Heureka.sk, Pricemania.sk, GLAMI.sk, Najnakup.sk

Tento plugin je určený pre platformu WordPress + Woocommerce a ponúka veľmi jednoduchý a užitočný nástroj pre generovanie XML feedu pre porovnávače cien: Heureka.sk, Pricemania.sk a Najnakup.sk. Balíček obsahuje aj samostatný modul „Overené zákazníkmi“ pre Heuréku. Jednoduchá a rýchla inštalácia, v cene ponúkame podporu pri nastavení feedu aj úvodnej inštalácie. K zakúpenému modulu získavate pravidelný update modulu na 1 rok grátis.

Heureka SK Woocommerce

Heureka.sk je najznámejším porovnávačom tovaru u nás a ako taká má dominantné postavenie na trhu. Plugin obsahuje všetky prvky, ktoré Heureka umožňuje využiť, vrátane tých najnovších.